החיים במצב ללא הפסקה הוא מתח קבוע, עושר גוף עירום על המסך של הטלפיות והמחשב - כל הסיבות האלה הן מאוד להשפיע קשות על איכות חיי המין. לכן, את הערעור K ישבים על שאלה אינטימית הופך לנורמה, אם כי זה גורם הרבה רגשות מתנגשים ושאלה.

התוכן של המאמר

1 סקסולוג: איפה, בסופו של דבר, זה עולה ומה עושה 2 ערעור על סקסולוג: איך להבין כי זה הזמן 3 תעלומה דוקטורט או אימה "טוגו-אה, אתה יכול לדבר" 4 קבלת סקסולוג: מה לחכות ומה, בסופו של דבר, להתכונן

סקסולוג: איפה עולה ומה עושה

סקסולוגית - סקס מיוחד. לא מבצעים הוגנים, ו פרופיל דבש השכלה. כולם ידועים כמעט לרופא עוסקת במחקר של מין והתנהגות מינית של האדם, כמו גם מחקר, כפי שאנו מבטאים, חריגות שונות בתחום זה.

עבור אלה המתייחסים למקצוע זה ונציגיו סקפטי, יש צורך לדעת סוף סוף - להפוך לכלום בכלל. לעבוד סקסולוג, אתה צריך לסיים את האוניברסיטה האני בפסיכיאטר ספציפי, מאסטר את העצה psevological ולחזור להסרה סקסופתולוגיה. כי הנוכחי ... Читать дальше »

Просмотров: 197 | Добавил: morleyf50dkrugh | Дата: 06.07.2022 | Комментарии (0)

כל אחד מאיתנו היה רוצה להיות מומחה בעסק שלנו, וגם אם הוא נוגע לא מקצוע, אלא יחסים אישיים. אחרי הכל, מין באיכות גבוהה מבטיח את ההישג של אורגזמה עם שני השותפים.

התוכן של המאמר

1 10 עצות, כמו מבצעת יחסי מין

10 טיפים, כמו עוסקת מבחינה ב sex10

יש הרבה טיפים, איך לקיים סדנת סקס. רובם דורשים אימון לטווח ארוך ויכולות מעשיות, אבל נעים באופן שווה, אתה יכול לעשות איכות טובה יותר של החיים סקסי. בואו ננסה את הטיפים הרגילים והיומיים ביותר זמינים לכל.

להתמקד בהנאה שלך

סקס הוא עסק חסר תקדים. אם אתה מחשיב את זה מהורהר ברצינות, אתה יכול לקרוא את הדברים הקטנים שאנחנו בדרך כלל לא שם לב. כי הטיה ותן לי להרגיש. מרגיש כמו ליטוף לפעול על הגוף שלך, כמה שמחה הם מביאים, להתמוסס ברגשות האלה.

עדיין נוגע ללב

... Читать дальше »

Просмотров: 123 | Добавил: morleyf50dkrugh | Дата: 06.07.2022 | Комментарии (0)

יש לך מיני פנטזיה? הם כמעט בכל האנשים נץ. זה יהיה מעניין למד על הפנטזיות הנפוצות ביותר של אנשים אחרים? עדיין רוצה! לאחרונה ניסוי שנערך על ידי המדען האמריקאי, היתרונות של 4175 אנשים, מי שיתף את הפנטזיות הבוערות שלהם. המדען ביקש להדגיש אחד, הפנטזיה הקטנה והרצויה ביותר, אשר הם רוצים לשים חיים. בנוסף, אנשים שאלו שאלות נרחבות לגבי האישיות שלהם, סיפורים של חיי מין. להלן התשובות הפופולריות ביותר של אלה אנשים בסדר יורד.

התוכן של המאמר

1 אנשים אחרים 2 שלישיה סקס 3 שינוי תפקידים

אנשים אחרים

אתה בטח עכשיו שמח במערכות יחסים, ואתה לא רוצה לשנות את השותף שלך לכל אחד אחר. עם זאת, אנשים אחרים יכולים לעתים קרובות צצים בפנטזיות המיניות שלך. לעתים קרובות אלה הם שותפים לשעבר. פנטזיות אלה עשויות לעלות על הדעת uncontrollable, ויכול ומודע. אין דבר נורא או נציג. סביר להניח, אתה רוצה לחוות תחושות דומות מנוסה עם האיש הזה, ולא לשנות את בן זוגם. אם עם הנוכחי השותף הכל טוב, אתה מרוצה ממנו, אבל כל דבר א ... Читать дальше »

Просмотров: 466 | Добавил: morleyf50dkrugh | Дата: 21.06.2022 | Комментарии (0)

באופן פיזיולוגי קבלת אורגזמה בהירה מסוגלת ליותר מ -95% מהגברים והנשים. הנאה חזקה חזקה ממין לשני המינים מסופק על ידי הטבע. אם עדיין לא הצלחת להשיג גובה זה, הגיע הזמן ללמוד את השאלה מקרוב יותר ולהתחיל לעבוד עם זה. נערות ליווי בהרצליה

התוכן של המאמר

1 הכנה 2 איך להשיג אורגזמה חזקה לה? 3 כיצד לקבל אורגזמה חזקה לו?

הכנה

התנאי העיקרי להשגת אורגזמה חזקה חזקה היא הכנה נכונה לכך. אתה צריך:

להכין פיזיולוגיה. אל תשכח כי הפרעות הורמונליות יכולות להפריע לאורגזמה בהירה, כמו גם את הודאה של כמה תרופות. לדוגמה, נוגדי דיכאון. אצל נשים, חוסר ההנאה במהלך מין מוסבר לעתים קרובות על ידי נימה חלשה אחרת של שרירים אינטימיים. לכן, במקרים מסוימים, יש צורך לשים על ... Читать дальше »
Просмотров: 250 | Добавил: morleyf50dkrugh | Дата: 21.06.2022 | Комментарии (0)

אני רוצה להירגע טוב, ואת הסרטים ואת הווידאו כבר עייפים? אנו מציגים את תשומת הלב שלך רשימה של משחקים מצוינים עם תוכן חריף, אשר יכול בקלות להעביר אותך לעולם של הנאה אינסופית.

התוכן של המאמר

1 13 משחקי פורנו הטוב ביותר

13 משחקי פורנו הטוב ביותר עבור mobile13

צמיחה פנימית

המשימה העיקרית שלך היא לעזור למין הגיבורה העיקרית להיות שולט בעולם האמיתי. העניין הוא שהמחלקה שלך היא תושב לשעבר של היקום המקביל, מהמקום שבו הוא נאלץ להימלט.

שירות ליווי בישראל משולם באופן מושלם. לעתים קרובות, הקונים הם בטוחים בטוחים שרוצים להסתכל בהצלחה בפגישה, הליכה בהישג יד עם בחורה יפה. הרווחים האלה די די, כך שזה לגמרי לספק באופן אישי את האובייקטים הדרושים.

עכשיו הילדה צריכה ללכת לאיבוד בקרב אנשים רגילים, כך שהם לא מוצאים מנועי חיפוש. אתה ואת הדמות הראשית ממתינים הרפתקאות מרגש, ורבים מהפרטים של המופע של סצינות פרנק לא יורשו להשתעמם.

... Читать дальше »
Просмотров: 2126 | Добавил: morleyf50dkrugh | Дата: 12.06.2022 | Комментарии (0)

"האם חיי המין שלי ישתנו לאחר הלידה?"- השאלה המעוניינת ברוב צעירות שלא היו לו זמן להפוך לאמהות מסיבות ברורות. בדיוק בדיוק, תצורות ביחסים עם שותף יהיה מסווג, ולא רק במונחים של סקס. אבל הם לא צריכים לפחד. לפחות מאז הם תמיד זמניים. עם הגישה הנכונה כדי לשחזר את המיניות שלך, הגברת יכולה אפילו למצוא את המקצוענים בתצורות לאחר הלידה.

התוכן של המאמר

1 שתים-עשרה אמיתות על סקס לאחר הלידה

12 אמיתות על סקס לאחר delivery12

לדעת על תצורות סבירות שמגיעות לאחריו בחיים סקסיים בהיסוד מכמה סיבות. זה הכרחי כדי לא להוציא פחדים בלתי סבירים בגברת. כמה בנות מתעכבות על ידי הריון כמו קירור של מערכות יחסים נלקח בשל התצורה של צורות חיצוניות.

יש רעיונות לגבי metamorphoses בעתיד שווה את זה כדי למזער רגשות מגעיל להחזיר את הגוף מהר ככל האפשר. ו - כדי להרגיע את בן הזוג, להסביר לו, מה צריך להיות צפוי וכמה זמן יצטרך להימנע מין מסורתי.

6 שבועות - זה זמן ... Читать дальше »
Просмотров: 111 | Добавил: morleyf50dkrugh | Дата: 04.06.2022 | Комментарии (0)

אנו מבינים סיבות סבירות ולגלות כאשר כדאי להתחיל לדאוג לגבי זה.

התוכן של המאמר

(לא ככישלון הנורא,? 2 מחלות גבירותיי 3 מתי ללכת לרופא?

(לא) כישלון נורא?אני

כמעט בכול התגלמויות, כאב הבטן של סקס, זה הפך, מתרחש עקב גזים או החדירה העמוקה ביותר. זה לא מסוכן, אם כי זה יכול לגרום אי נוחות.

במקביל, כפי שכולם יודעים, רגשות כואבים יכולים להיגרם על ידי פסולת, אשר כפוף ל 10% 20% של ארה"ב באחד. כמובן, כולנו יודעים היטב מה החבר 'ה יש את זה incredibility, בסופו של דבר, פוגש עוד יותר תודה - על 5%.

בכול מקרה, אם, כמו הרבה מאתנו אומר כול זמן, רגשות כואבים יביסו קרובות מדי מלווה בסימפטומים אחרים, כדאי לפנות לרופא. כמו כן, כפי שכולם יודעים, כמה גרסאות של כאב עשויות להופיע עקב מדגיש חוצות או אפילו תנוחות.

... Читать дальше »

Просмотров: 54 | Добавил: morleyf50dkrugh | Дата: 22.04.2022 | Комментарии (0)

העבודה לנשים בתחום הבילוי היא רווחים טובים. ללא ספק, יש לציין כי ברשת אתה יכול לקבל הכנסה באמצעות אתרי מצלמות אינטרנט. לא משנה מה זה היה מוזר, אבל הגברות לדבר עם מבקרים מקוונים ולקבל קרנות אמיתיות בשביל זה. אבל הקריירה הראשונה היא לא כל הנציגים קומה מזלה מוכנה להפגין את הפנים שלהם לחבר. ניתן להסתיר כמה מתבטאים, מסכה? דירות דיסקרטיות בצפון

כללים קפדניים אתרי אינטרנט

באינטרנט, פורטלים רבים שנותנים עבודה שילם מאוד עם בנות יפות. כמו כולם יודעים, כל אתר, יש רשימה פרטית של כללים, הם אסורים להפר. אם באמצע האיסורים, הוא הפך למאמר - לא מקובל להסתיר את הפנים במהלך הפליטות, עדיף למצוא משאב אחר. עבור הפרות, אתה יכול להזין את השחורה השחורה או באופן כללי, הפרופיל יהיה חסום לא מורשה כדי להביא רווחים, אשר יהיה מושעה, אבל את החשבון, כפי שכולם יודעים את הכבל האישי.

... Читать дальше »

Просмотров: 49 | Добавил: morleyf50dkrugh | Дата: 29.03.2022 | Комментарии (0)

מאסטרים בסלונים של עיסוי ארוטי לא רק יודע טכניקות שונות, אלא גם להיות מסוגל ליישם אותם במקומות הנכונים על הגוף של הלקוח. אם אתה נוהג עם ידיות רק על הגב, אז הפגישה של ארומגר לא ייחשב מן הרגיל. האורחים באים אל סלוני הספא של הגברים לתחושות חריגות, עירור מיני והרפיה מקסימלית. כך שהעיסוי היה ממש ארוטי, בנות צריכות לחקור ביסודיות את כל האזורים הארוגניים על גופו של גבר.

על אזורים ארוגניים על גוף האדם

לא כל השטח של הגוף רגיש לגעת. יש לציין כי נשים וגברים יש אזורים ארוגניים נמצאים במקומות שונים. במקביל, הגוף של נציגי מין חלש הוא תגובה יותר לסוג אחר של מניפולציה. אצל בנות, כ -15% משטח העור ניתן לייחס לאזורים ארוגניים. גברים בתחום זה הוא הרבה פחות מזל. סה"כ 3% משטחי הגוף שלהם רגישים במיוחד לגעת.

אם אתה לוקח את הגוף של האדם ולצייר אותו עם שיפוע, שבו, למשל, אדום הוא האתרים הרגישים ביותר, ולבן - חסינות לגעת, ואז תמונה כזו תופיע לפנינו: צללית של אישה תהיה כמעט כל צבוע בוורוד. משמעות הדבר היא ... Читать дальше »

Просмотров: 60 | Добавил: morleyf50dkrugh | Дата: 29.03.2022 | Комментарии (0)

סקס פארוטי - נושא הוא די קשה ואינטימי.

ליישם שאיפות אישיות בישראל היסודי כאשר אתה מודל מסוגנן מאוקראינה. העבודה בישראל תוכל פנאי. ליידי מודל מראה הצעה לבנות קריירה ליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל, אתה יכול להרוויח חודש מ 4600 יורו.

עבור נשים רבות יש סוג של שמחה אהבה הוא מתחת לאיסור, ומבלי להסתכל על כל השכנוע של השותף, הם מנותקים מ סקסי ניסיון. הנסיבות העיקריות של אימה כזו הן רק שתיים: הגברת או פחד כאב או כבר היה לו ניסיון רע. ובראשונה ו -2 מקרים של הגברת מנהלת את הזוועה של כאב. אם אתה רוצה להיפטר פוביה ו מוכן לקבל כל הנאה שאין דומה, אנחנו מוכנים לספר איך לעסוק במין האחורי ללא כאב.

התוכן של המאמר

1 הכנה 2 פרץ עם ג 'ל סיכה 3 לשמור הכל תחת שליטה 4 disquire את ההצגה הנכונה 5 השתמש בקונדום 6 הגנה לאחר

הכנה

אל תתחיל זה סוג של סקס ללא הכשרה הכנה. הגברת צריכה להיות נרגשת לגמרי. לשם כך, השותף מתגרה טוב יותר על ידי הדגדגן של ... Читать дальше »

Просмотров: 47 | Добавил: morleyf50dkrugh | Дата: 29.03.2022 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 6 »