01:12
מהו העיסוי הטוב ביותר עבורי

גלה את העיסוי הטוב ביותר עבורך בהתבסס על הצרכים וההעדפות האישיות שלך.

על מנת למצוא את המעסה המושלם, תחילה עליך להבין איזה סוג עיסוי מתאים לך. ישנם 4 סוגים עיקריים הכוללים רקמות עמוקות, גוף מלא לרקמות עמוקות, ספורט ושוודית.

עיסויי רקמות עמוקים מתמקדים בשחרור מתח בקבוצות שרירים מסוימות על ידי גירוי זרימת הדם והרפיית השרירים. זה יכול להיות מועיל עבור אנשים עם כאב כרוני כמו גם פציעות שנגרמו ממשחק ספורט או חווית טראומה עקב פציעה או מחלה. צריך להיות אמון מסוים לפני ניסיון עיסוי רקמות עמוק בגלל האפשרות להידחק אל מעבר לאזור הנוחות שאינה אפשרית עם צורות אחרות של עיסוי. https://sensualtoi.com/region/Discreet-apartments-in-the-center.php

עיסויי ספורט מדגישים נוחות על מנת לסייע לאלו העוסקים בספורט וגמילה לספורטאים נפגעי גמילה על ידי ריכוך שרירים תפוסים שייתכן ונמתחו במהלך המשחק, מה שהופך אותם לירידה בסבירות להיפצע שוב וממקסם את רמת הביצועים שלהם לאחר שגרת פעילות גופנית מאומצת. אלה בדרך כלל נמשכים בערך

חלק זה ייתן הדרכה על הסיבה והצורך בטיפול בעיסוי. לאחר מכן המאמר ידון בשאלה האם שיאצו, רקמות עמוקות, טריגר פוינט, עיסוי ספורטיבי או עיסוי תאילנדי הם הטובים ביותר עבורך.

תחשוב על טיפול בעיסוי כמו כשאתה נושא משקל רב מדי בכתפיים או בצוואר. מתח מצטבר ומשפיע גם על הבריאות הנפשית שלך. מטפל בעיסוי מוסמך לעזור להיפטר מהמתח הזה והוא מקל על כאבים - במיוחד כאבים כרוניים כמו דלקת פרקים או נוקשות גב בין רבים אחרים.

סוג העיסוי הטוב ביותר לביצוע תלוי בהעדפות האישיות ובצרכים שלו - סוג התוכנית שהם רוצים לעקוב אחריהם: קצר יותר עם עבודה פחות אינטנסיבית (תאילנדית), מפגשים ארוכים יותר עם עבודה אינטנסיבית על אזור אחד (רקמה עמוקה), או לחץ קל יותר, אלא עבור פרק זמן ארוך יותר (שיאצו).

טיפולי עיסוי נהדרים למספר נושאים, אך הבנת הצרכים האישיים של מישהו חשובה מאוד. מאמר זה מפרק את סוגי העיסוי השונים כך שניתן להבין טוב יותר מה יהיה הכי טוב עבורם.

ישנם סוגים שונים של עיסוי ועיסוי מערבי הוא צורה אחת שבה המטפל שלך ישתמש בידיו, או לפעמים במרפקים, כדי להפעיל לחץ ולעבוד קשרים מהגב.

מאמר זה בוחן תחילה לעומק מהו העיסוי הטוב ביותר, ואז נדרשת גישה קלילה יותר עם כמה ממים מצחיקים לפני שמסיימים עם מידע על היתרונות הבריאותיים שאנשים יכולים לחוות מעיסוי.

Просмотров: 90 | Добавил: morleyf50dkrugh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar