14:39
בדוק אם אתה עובד בליווי

כמו בכל מקצוע, יש יתרונות וחסרונות בעבודה של ליסר. מדי שנה יותר ויותר בנות, לאחר שראו את הדיווח באינסטגרם, הם רוצים להתחיל חיים זוהרים עם מסיבות ובידור שהתקבלו על ידי העשירים. הליכה עם גברים לאירועים שונים, להירגע בחברה של אנשים מפורסמים, ללוות לקוחות בטיולים זרים באותו זמן כדי לקבל כסף טוב עבור זה - האם ניתן למצוא מקצוע אטרקטיבי יותר עבור נערה צעירה. לכן, בנות במלחת מיהרות ברגע שהם מבוצעים שמונה עשרה.

אבל לא לקבל החלטה כזו באופן ספונטני. אם אתה רוצה להצליח בעסק ליווי, אתה צריך לשנות באופן דרסטי את אורח החיים. וכמעט לא רוצה לחזור, אם אתה מתרגל יוקרה. לפני שהפך לסקור, אנו מציעים ללמוד עוד על היתרונות והחסרונות של מקצוע יוצא דופן.

היתרונות של עבודה על ידי מודל ליווי

הקריירה העיקרית בתוספת בעסקי ליווי היא הזדמנות לעשות טוב להרוויח מאפס. אתה לא צריך להשקיע את הכסף שלך בפיתוח של הכסף שלך, מקבל חינוך מיוחד, לאט לזוז דרך סולם הקריירה כדי לשאוף משכורת הגון. כל מה שיהיה צורך הוא להגיב על הודעה על סוכנות ליווי המייצרת קבוצה של בנות בצוות. ויהיה לך הזדמנות להתקרר לשנות את החיים שלך.

זה לא משנה מה אתה גר בהתנחלות, אתה יכול לעבור לכל עיר גדולה ברוסיה או לעבוד בחו"ל. הסוכנות מחזיקה מודלים יציקה מקוונים ובוחר מתאים לפי סוג. אם אתה בא לפי הפרמטרים של המראה, אז אתה ישולם עבור דירה FARE ושכרו. מסכים, קשה למצוא עבודה בחבורה חסרת ניסיון על תנאים נוחים יותר.

סיבה נוספת לקבל ליסר היא הזדמנות להכיר את האנשים המפורסמים. אם אתה למשוך מסיבות אופנתי, להציג עסקים, אתה רוצה להגיע לתוכנית טלוויזיה פופולרית, לעבוד בתעשיית הבידור, אז יהיה סיכוי אמיתי להגשים את החלום שלך.

ליווי לקוח חשוב, באופן אוטומטי להיכנס למעגל של התקשורת שלה. ואם אתה לא מבולבל, במהירות להצטרף לחברה החילונית. בקרוב לעצמה יתחילו לקבל הזמנות למפלגות שונות שבהן אמנים הולכים, מופע טלוויזיה מוביל, מפיקים. לאחר שהיה להכיר את האנשים הנכונים, אתה יכול בקלות לפרוץ לעולם של עסקים להראות.

שירותי ליווי

ליווי כמו כל דבר... ליווי - בטוח...

המאהב נסיעות יוכל ליישם את החלום שלהם לבקר אתרי הנופש הבינלאומיים. לעתים קרובות האוליגרכים לקחת איתך כדי לנוח esquitals ליהנות. ביצוע חברה עם איש עשיר, להפריש במלון חמישה כוכבים, תוכלו לסעוד במסעדות יוקרה, לרכוב על טיולים מרגש, לנוח על יאכטה, לא שומן על החוף, לאט לוגם מיץ טרי מן הצינור. כזה שאר אתה לא רק יעלה משהו, אבל גם להרוויח חבורה של כסף. זהו אחד הסיכויים הכי אטרקטיבי בעסקי ליווי.

גם רגע חשוב של השימוש בחוויה של אסקוגר - הזדמנות לעבוד את הסגנון שלך. תוך זמן קצר תוכל להתגלגל מן הנערה הכפרית הממוצעת הרגילה בקיסו זוהר. תוכלו להשתמש בעצה של סטייליסטים אופנה, בצע את ההסלמה המפורסמת, לקנות בגדים בסלונים אופנתי. והם לא שם לב איך תהפוך דומה לדגמים אמיתיים, התמונות של אשר העריץ כל כך הרבה זמן.

רגעים שליליים בעבודת מודלים ליווי

אורח החיים של esquiters היוו כדי לטעום לא כל אישה. מסיבות לילה, טיולים רגילים, תקשורת עם אנשים שונים הם כל כך מייגע כי לא כל מודל יכול לעמוד הרבה זמן. מבנים שאוהבים לנוח לבד, לשבידה מול זרים שאינם יודעים איך לשמור על שיחה שאינם נושאים חברות רועשות, בקושי כמו להיות מודלים ליווי. במקרה זה, זה שווה לחפש מקצוע רגוע יותר, אם כי עם פחות הכנסה.

זה צריך גם לקחת בחשבון כי לא כל הלקוחות ייהנו בתקשורת. יהיה עליך לשרת לקוחות גסים אשר מטופלים בגסות עם בנות. כמובן, כאשר אתה הופך להיות מלווה מנוסה יותר לרכוש לקוחות קבועים, אתה יכול לבחור את עצמי המספק שירותי ליווי. אבל בהתחלה נצטרך להגיב על כל ההצעות ואתה צריך לדאוג לבטיחות שלך.

הגן חלקית יעזור לשיתוף פעולה עם סוכנות ליווי. חברות חמורות לחסום מספרי טלפון של גברים, שהתלוננו על המודלים, וסרב לשירות. אבל אם תחליט לעבוד בנפרד, אז אתה צריך לחתוך את הלקוחות הלא אמינים ולשמור על מספר של גברים הגונים.

צריך גם לא לשכוח כי מודל ליווי אינו פרספקטיבה לטווח ארוך. אתה תהיה בביקוש במשך כמה שנים, ולאחר מכן משמרת יבוא נערות צעירות יותר אנרגטיות אשר יעשו תחרות. ויהיה צורך לחפש עבודה רגילה עם משכורת נמוכה. אז הקפד לחשוב על העתיד כאשר אתה עובד כמו ליסר.

נסו לספק לעצמך עם דיור, לקבל השכלה גבוהה בזמן שיש הזדמנות כזו. אל תבזבז יותר מדי כסף, אבל לדחות את העתיד. בעוד צעירים וביקוש, נראה לך שתמיד יש לשחות במותרות. אבל תאמין לי, זמן מה יעבור, לקוחות עשירים יתחילו להזמין לך שירותי ליווי פחות ולהעדיף מודלים טירון צעירים. ואתה תצטרך לחזור לקיום Nishchensky, אם אתה לא מטפל בעתיד מראש.

Просмотров: 597 | Добавил: morleyf50dkrugh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar