14:39
עבודה בתאילנד - גן עדן עבור debushers citaterier

מדינה זו, ואחריה ציון של 18+. ואכן, אי-הבנה של THA נחשבת למקום של גסות ו debauchery, ואת תחום הפנאי הוא הכי הרבה, כפי שאנו מדברים כל הזמן, רווחי שם בענפים שבהם אתה יכול לנצח. ואכן, אם היית מדבר, כדי להתחיל חשפנית לרצות בפעם הראשונה, ללכת לבסוף במדינה אחרת, עדיף לבחור בתאילנד ספציפית. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב למה שכולם אומר הוא החיים הזולה ביותר, מעסיקים בלונדיניים ואורחים נדיבים ומה הרקדנית נדרשת לאושר?

כיצד להתאים טוב יותר

ללכת לטאי ללא עזרה של אחרים - רעיון רע. אמון, כמו כולם, הצופים ומנהלים מסופקים לא צריכים להיות לבד, זה יכול להיות מסוכן. רקדני בנות לגייס לספק שירותי מין. ואפילו לא צריך לומר כי האפשרות הבטוחה ביותר ואמינה היא לקבל את החוזה דרך הסוכנות. זה אני רווחי אחריות, סיוע תעסוקתי ואפילו בונוס בצורה של קורסי שפה חמים, טיולים ואחרים.

פרסומות של סוכנויות הן על איך אנחנו כל הזמן מדברים על אתרים מיוחדים או גירסאות של שאר החששה. עדיף לבחור משרדים גדולים ואושרים מאוד, אשר לבסוף מסכם נכון, איך לעבוד, חוזה התעסוקה. כל miserables שלהם עבור עיצוב של מסמכים ואחרים שאתה על איך להיות לידי ביטוי, יותר מאשר לפצות כי רובנו משמשים להוציא רווחים גדולים.

וזה גם סטריפטיז ב tae?

ריקוד, כמו כולם יודעים, הז'אנר הארוטי בתאילנד הוא הכרחי מאוד. זה אפשרי כי באותו זמן, אישה בהחלט נראה את הנישה שלה. ואולי אפילו לא צריך להגיד שיש לך גוף יפה מאוד, אבל אין ניסיון? זה לא מזל רע, כי כמעט כל מועדוני סטריפטיז מרוויחים חדשים ולבסוף ללמד אותם את האמנות של סטריפטיז מאפס. אם יש לך תוכנית מותשת עם שילוב יפה, כמו כולם יודעים, כוריאוגרפיה טובה, אבל אתה לא מוכן להתפשט, אז במקרה זה, העבודה תימצא.

בפרט, יצירתיות מוערכת בטאיה, כפי שרבים מאיתנו כל הזמן אמר, ז'אנרים שונים. לדוגמה, אתה יכול להפגין אקרובטי או מגדלי קרקס (מספרים על הטבעות, קופץ, בד בד), אבל לא לרקוד? אפילו במקרה זה, אתה תועבר למועדון עם ידיים ורגליים. ללא ספק, יש לציין את מה שהם ינועו, לשים את בגד ים מבריק יעשה את הכוכב של תאילנד.

מופע מרהיב, אוהדים בתוספת. אין סטנדרטים ומסגרות. זה לא סוד לאף אחד, איך הוא יחליט ללמד אותך ומה, הוא הפך, לבקש בנאום. ללא ספק, יש לציין כי לא חשוב כי אתה גם עושה על הבמה, הדבר העיקרי הוא נצמד לאורחים ואת ההתלהבות הציבורית. נערות ליווי בראשון לציון

דרישות עבור חשפנות

כדי לשים אותו מעט, לעבוד בתאילנד, אתה צריך:

 • בני 18 ו -35 שנים.
 • המראה הנעים יתקבל בברכה.
 • פיזיקה רזה היא נקודה עיקרית מאוד. תארו לעצמכם עובדה, בהשוואה לאופן שבו אנו מבטאים, הסוד הקטן של העבדים מסתכלים על איפה לשחק וכי עודף משקל צריך סוף סוף להחמיר את המצב.
 • זה גם הכרחי עבור הילדה יש ​​רצון בוער לרקוד סטריפטיז, ללמוד משהו חדש להרוויח כסף.

  האם זה נכון כי הממשל של הסוכנות או המועדון להחרים דרכון?

  זה בעצם, אם אתה לחתום על חוזה עם הסוכנות ואתה משלם את הטיסה שלך, באופן כללי. כל זה נעשה עבור ביטוח משנה, כך האישה היא לא חלק אחרי 2 ימים, כאילו לשים את זה מעט, pretzhanul. המסמכים יהיה גם מאוחסן בחבילה, אבל זה לא אומר כי בארץ, אתה שם את זה מעט, יישאר כוח.

  ב -1, אם כמה באמת קרו, כפי שהוא היה הולך, מצב קשה, אז אתה תעזוב את עצמך, איך כולם אומרים בבית. 2, אם שינית את דעתך לעבוד בגלל הסכסוך עם אורח או מדפים אחרים, אז הגיע היום ואתה מבלה מצב רוח רע, הממשל יעשה כל מאמץ כדי לפתור את המצב. התשלום עבורך ישולם, יועבר למקום אחר, היה סמוך ובטוח, כך שתוכל להמשיך לשים אותו מעט, בעבודה.

  הסוכנויות מבינות כי עליהם להתמודד עם צעירים ואימפולסיביים, וכמו כולם יודעים, שמירה על דרכונים, הם יועברו, כפי שהביעו רבים, ההכנסה שלהם מכמותו, גויסו בעקביות מעשי עובדים. כמעט כל המצב יכול להיות רק כדי להחליט, אבל אם אתה לא רוצה להמשיך, זה לא יהיה לא לדבר על הרצון

  אם אתה לא רוצה לתת דרכון לאחסון (וזה מעת לעת, lucche, כי קוק פעמים לרעוד אבטחה שלה), אז רק לשלם טיסת סאמא. ללא ספק, יש לציין כי לאחר מכן יהיה מחובר למחלה, כל כך הרבה אנשים חושבים על המשימות הכספיות.

  תנאי עבודה

  העובדה המרתקת, לרוב, הבעלים של מועדוני סטריפטיז בזנב הם האנשים של הפדרציה הרוסית ואוקראינה, ולכן יש בהחלט לא יהיה מבולבל. עבודה נוח מהימים הראשונים.

  אינדיבידואליות של חשפנות עבודה בתאילנד:

 • לעתים קרובות מסכם חוזה במשך 3 חודשים. כולם יודעים שבמקרה זה, הסוכנות משלמת כרטיס בצד אחד. זה אפשרי כי אם האישה רק לעבוד ב Tae 6 חודשים, היא תשלם מאה אחוז עבור המדינה ובחזרה.
 • הויזה משולמת 50/50 עם המעסיק. באופן כללי, ב Tae, הכל מחולק ללחץ עם הסוכנות: והכנסות והוצאות. זה ישפיע גם להשכרה דיור ורגעים אחרים.
 • עבודה במועדון, לשים אותו מעט, מרמז על צריכת פעילה. החשפנית מתקרבת לשולחנות ופשוט נותנת לעסק שלו. ואכן, כשדיברנו, הצריכה הפסיבית של רקדנים לשולחנות כך לומר ממנהל מיוחד. יש לציין כי האחוז, לשים אותו מעט, הוא לא רק עם קוקטיילים אלכוהוליים, אבל בכלל, כל תפריטי עמדות: סלטים, סוכריות, מנות חמות. הוא באמת רוצה להדגיש כי זה גנב טוב לאכול על חשבון האורח.
 • במהלך השינוי, סוף סוף חלופי לטיולים על הבמה והרווחים באפר (תקשורת עם האורחים, העיתונות, רוקדים על השולחנות).
 • כל הרווחים מחולקים 50/50, כולל ייעוץ. רצועות tokget, זה התחיל להיות, שיעור שינוי ZOOU ממוקם, אבל הכמות היא כמו קטנה ומהירה בדיוק כמו בונוס.
 • העבודה תהיה 5-6 ימים בשבוע. זה יהיה רע אם לא שמתי לב לעובדה כי סוף השבוע הצף.
 • תלבושות, נעליים ובנות, החלו להגיע בלי עזרה של אחרים.
 • באופן כללי, תנאי שיתוף פעולה נוחים מאוד לבנות. מינהל גוניר שהרקדנים היו כל הזמן בסידור טוב של המוח, כי אז הם, כדי לשים אותו מעט, יוכלו להגדיל את האורחים.

  המפתח הוא להיות סוד של רווחים עצומים בתאילנד

  לדבר על האמריקנים. העובדה היא כי בנמלים של תאילנד, המלחים וארצות הברית קצינים נעצרו, מה פשוט יוצא מכלים, ולבסוף, כמו להוציא כסף על איך לעבוד, נשים יפות. קטגוריה זו קטגוריה מאוד של האורחים היא ביותר, בעוד אנו מדברים כל הזמן, אהוב על ידי חשפנות מקומיות.

  ובכן, באופן כללי, זה מדינה של נופש, ולכן כל האנשים כאן נראה עם האמצעים לפרט. הרבה זרים רבים ב Tae, אשר רק לכבד את המקצוע המקצועי של חשפנות ולהשאיר עצה מצוינת.

  עוד סכנה בעבודה בתאילנד

  בארץ הזאת, ראוי להיות מנוסה, לשים אותו מעט, לעבוד מסיבות שלאחר מכן:

 • מזון נגיש מאוד לינה. כמובן, כולנו יודעים היטב את מה שאתה לא צריך לקבל הרבה כסף מן המוח שלנו.
 • ב טאיה, בגדים סבירים מאוד, כולל נוף. ללא ספק, יש לציין כי אתה יכול לקבל את אותם להקות או בגד ים לנאומים עבור הזמרת.
 • הסוכנויות מציעות הכשרה חינם של חשפנות לרקוד, שפות זרות, טיולים בארץ.
 • גישה מספקת מאוד למועדון מועדון לבנות. לא משנה מה רקדנית יכולה לעבוד במצב נוח ולהסיר את החשבון שלך. אף אחד לא כוחות שום דבר.
 • מועדוני סטריפטיז הם רציניים מאוד לגבי פרטי. הכל קורה בחדר סגור עם מצלמות נסתרות. נראה כי אף אחד לא נשבר גבולות: לא אישה או אורח. כדי לגעת זה בזה בידיו וכמה מחשבות חושבות סקסיפציפקים, הוא נכנס לאסור על ידי השניים.
 • ייחודי ומעשי לחיים ואקלים לעבודה.
 • הרכב הבינלאומי של אורחים. בשבילך, אתה לא תקבל זמן עייף לדבר עם אותם אנשים, כי תיירים מרחבי העולם לבוא טאי.
 • עבודה בתאילנד - הנאה מוצקה. זוהי אפשרות טובה למתחילים כי אני אשאר יותר מנוחה והנאה מאשר עבודה קשה. אם יש לך איזה כישרון מיוחד, האמן או התעמלות מעולה, אז בשבילך, זה לא סוף סוף המחיר, אבל, כמו במקרה, לפחות איזה מועדון, באופן כללי, תופס איך אנחנו נותנים לדבר כל הזמן, זרועות פתוחות ואת הקריטריונים הטובים ביותר. העיקר הוא לא לבחור סוכנות רעה עבור החוזה, כדי לא להגיע כמה מהם באים לידי ביטוי, המעסיק לא מומש לא לחסוך את הנסיעה.

  Просмотров: 582 | Добавил: morleyf50dkrugh | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar