מאמר זה בעל הכותרת המתאימה מוקדש לחקר השיטות של עיסוי ארוטי. באופן ספציפי, אנחנו הולכים לדבר על עיסוי ארוטי גברי.

נסקור היסטוריה נפלאה של האופן שבו צורת האמנות הזו פותחה ואז אבדה, ואז נמצאה שוב בהודו העתיקה. נחקור את ההשקפה המערבית המסורתית של הנאה מינית גברית ומה המשמעות של זה עבור עיסויים ארוטיים לגברים. וכפי שאפשר לנחש מהכותרת, אנחנו הולכים לדבר על הזמינות של עיסויים ארוטיים לגברים בימים אלה בקרבתי.

זכור כי על מטפלים לספק משיכות עיסוי פתוחות המתמקדות בחיפוש אחר המתח הבסיסי ושחרורו בפרק זמן ממוקד יותר להרפיה מוגברת

מגע חושני והנאה אירוטית תמיד היו היבט חשוב בלהיות אנושי. ד"ר רות עודדה נשים לעקוב אחר הדחפים המיניים שלהן ולהיות אמיצות מספיק כדי לחוות רמות חדשות של אינטימיות והנאה עם גברים בקרבת מקום כשגרת טיפול עצמי ושחרור מתחים מחיי היומיום.

נמאס לכם ... Читать дальше »

Просмотров: 261 | Добавил: morleyf50dkrugh | Дата: 01.01.2023 | Комментарии (0)

ריקוד מרגרה הוא ריקוד שמקורו במרגה, הקרובה לעיר דמביזאש. הריקוד כולל שני אנשים מחליפים צעדים קדימה ואחורה.

World Music Dancing Studio מקבל בברכה רקדנים מתחילים ומנוסים במטרה להפוך אותך לרקדן טוב יותר באמצעות הדרכה מקצועית בצורות מגוונות של מוזיקת עולם וסגנונות ריקוד. ככל שנעמיק את הידע שלך, תגלה אלמנטים של עולמות אתניים שונים באמצעות מוזיקה וריקוד. בואו להיות מוכנים למפגש האימון שלנו כמו ממקצבי מסטיזו דרום אמריקאיים, מקצבים מזרח תיכוניים כמו רסטפארי וגוואזי או ביטים של שבטים אפריקאים, זוק קריבי וריקודים נובו קשורים וכו'.

ריקוד מרגרה פופולרי בקרב תושבי מרגה, אשר מאמינים כי מקורו בעיר הקשורה באופן הדוק לדמביזאש. מלבד ערכו כחלק מהתרבות הריקוד הזה גם הוליד רקדנים טובים רבים בשנים האחרונות שייצגו את גאנה בכמה אירועים ברמת התחרות הבינלאומית שהשתתפו בהם בתוך אפריקה וברוחב היבשות על ידי הצבתם

(ראה דוגמה למטה) ... Читать дальше »

Просмотров: 256 | Добавил: morleyf50dkrugh | Дата: 01.01.2023 | Комментарии (0)