14:47
טיפים לבנות על איך, באופן כללי, לפתות בחור למין

משאלה לקיים יחסי מין עם בחור שאהב אותה - די רגיל תגובה טבעית עבור נערה צעירה.

אין בישראל דעות קדומות, ואילו המילה באה לעבודה בשירות ליווי. לאנשים המקומיים יש את ההגדרות המוסריות הגבוהות ביותר. הכל הבין במלואו כי היום אקו רוטו רק לומד את הלקוח באירוע, מספק שיחה וליווי ילדה בכיתה VIP יהיה מחוון סטטוס.

אבל איך להשיג את המטרה שלך, כי זה רק נראה כי איך כולם נמס, אנשים צעירים רוצים כל מה שנראה שהוא נעים, אבל ברגע זה הם מוגזים למדי, יפה במיוחד. אז התשוקה הרגילה "אני רוצה לישון עם בחור "שואל את המחקר המפורט.

התוכן של המאמר

ביקורת 1 לא לראות מכשולים 2 מפלרטט - הכל ראש ואחרים עגול נעים 3 מקרה לעשות - מה מאוחר יותר?

לכן, במקום אומללות, יעד אטרקטיבי נראה בהרצאות משותפות במכון, בחנות הקפה האהובה שבה אתה בא בזמן אחד, או בספרייה, אתה צריך סוף סוף לפעול. אין מספיק מי יודע מה כולם אומללים, מועצות יומיומיות, אשר בדיוק, באופן כללי, לעזור למשוך את תשומת הלב של בחור חלום - וזה נתיב ישיר איך אנחנו תמיד מדברים איתך, להיות, להיות במיטתו.

מאמינים שלא לראות מכשולים

זֶה התקנה של הסרט הרוסי הישן, באופן כללי, זה עובד טוב יותר מאשר נראה, כי ההצלחה היא כבר מחצית ההצלחה. אמון הוא גם הדבר מגיע, אז אתה צריך, בסופו של דבר, להצדיק את עצמך כי הכל יעבוד - במילים אחרות לפעול כי זה יהיה בלתי אפשרי לעבוד באופן עקרוני. נשמע כמו התקנה מ אימון זול, אבל זה באמת עובד, ומה עוד צריך?

לכן, ראשית, כדאי לעשות תוכנית. לא תוכנית, כפי שנהגנו לקרוא, איך זה יתקיים פיתוי, ומה יקרה אחרי. תארו לעצמכם עובדה אחת שזה, ראשית, יעזור למוח, באופן כללי, להבין את זה הכל יקרה, ושנית, זה יהיה שימושי כאשר הכל באמת לִקְרוֹת.

גברת חייב, בסופו של דבר, לענות על השאלה לאן הם ילכו עם הבחור לעשות סקס חם. על זה מסיבה כלשהי הם חושבים לפחות, וזה עיקרון כזה השאלה היא המקום שבו אנשים אשר אפוף תשוקה. צריך לומר מה מתוכנן להביא בחור לדירה שלי, עומד לפני שאתה להביא את זה בסדר. ולא חדשות שלו מסיבה כלשהי לא שווה את זה, יהיה מועמדות טובה - ואתה בהחלט לחשוב על מה ישירות, ואפילו טוב יותר - כדי להסיר את המספר שם. באופן כללי, כל המקום נבחר, אתה צריך את זה כדי להיות בלתי נגיש, אמין וכיצד נהגנו לקרוא, מוכן לקבל 2, כמה חושבים, יונים נלהבים.

עצמי אתה צריך להתלבש, אבל לא defiantly - בחור נפלא לא סביר לי מתחננת לגברת, לבושה במראה ובדמותה של זונה. אז לא הדפסים נמר וגרבונים במשקל: משהו פתוח ובמתינות הדוק יהיה די מספיק.

לא ניתן להשתמש בה הרבה אלכוהול, אבל עדיף לא לשתות אותו בכלל - כמעט כל הבנות נראה להחליט כי כמה רוחות "לאומץ" זה לא מזיק, אבל בסופו של דבר , שום דבר לא זוכר. לא להאמין את השאר, זה מתאבל לאופן שבו החברות לא יעבוד, זה לא יעבוד ... גם, זה גם שווה לחשוב על תירוץ עבור אפשרות זו, ולא הבחור יתעקש כי הגברת הוֹרֶה.

הדרך הקלה ביותר להמיס אלרגיות, אשר סביר למדי, כי ברוב משקאות אלכוהוליים יש אלרגן נפוץ מאוד - סולפט.סוף סוף, לפני תחילת השלב הנחוש, הגברת צריכה לוודא שזה מהלכים תשוקה כנה, זה הפך, כדי לקבל מין חד פעמי, לא רצון לדכא את הפחדים שלך, לברוח מהנוירוזה ולברוח מדיכאון. באמת בגלל סקס כאן עדיין לא יעזור סוף סוף. עם מוטיבציה הכל בסדר? אז אתה יכול ללכת רחוק יותר.

לא לכל מי שאינו סודי מה המפלגה, כדאי להמציא את התירוץ להתרחק מהקהל או רועש מוסיקה. הגברת, למשל, יכולה רק להעמיד פנים שהיא לא טובה, ו לבקש לקחת אותה בחזרה איפה. לא מספיק מי יודע איזה ג 'נטלמן עשוי לסרב כגון רובנו מתייעצים, בקשה משותפת.

נכון, זה בהחלט לא שווה את זה בפרטים על סולפטים. וכן - אתה לא צריך לשתות, כי הרעיון של "אני רוצה לישון עם בחור," אשר מסתובב על הילדה מפוכחת בראש, בסופו של דבר זה אפשרי להופיע בשפה של C, קוק רובנו עלה על ההשלכות לקריאה, בלתי צפויות.נוסף זה צריך להיות עם נושא של תשוקה נלהבת, כמו אנשים נהגו להביע חברה אחת, ובדוגמה - לבד.

לפלרטט - כל דבר ואחרים נעים עגול_8212

1st כלל - צריך להיות קרוב מאוד לאובייקט. האיש הוא הזכר, ו על ידי החוק הגברי של האינסטינקטים. תן לו לראות את שדיו של "הקורבן" שלו, ירגישו, איך זה מריח ומה זה נחמד, איך חם, חם. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%9f/

לאחר תגובה חיובית שווה לעבור פעולות מכריעות יותר - אומרים על מצב רוחו החיובי ולעבור אל ברכיו. זה יהיה רע אם לא שמים לב כי זה גם עובד עבור אינסטינקטים - הגוף העיקרי של הבחור הרלוונטי ירגיש כי האובייקט סביר הגדר ברצינות. בשביל זה, בדרך כלל עוקב אחר נשיקה. והנה אתה צריך לשכוח עָשׂוּי כִּלְאַחַר יָד.

1st נשיקה שאיתה יראה הגברת, בסופו של דבר, שינה, חשובה מאוד, כי הוא ישירות יהיה להפגין אותה כמו כוונות אמיתיות. צריך להראות מה שאתה צריך כדי להראות וביטחון, להשתלט על המצב. נראה שזה לא היה מפתיע, אבל בנשיקה הזאת צריך להיות תשוקה והפגנה, כפי שאתה צריך לבוא לידי ביטוי, מה יהיה רק ​​מחכה אחד מזל - במילים אחרות שלו - הלילה הזה עם דברים חמים - במילים אחרות על ידי הגברת, וזה כל כך נלהב נשיקות.

התקשות רוסית וחוסר מידע הולידו מבט שגוי כי למעשה ליווי הוא משהו מביש, כך, על העובדה הזאת צריך להיות שותק. עם זאת, היחידות המעטות יודעות כי ליווי השירות בישראל אין שום דבר עם זנות.

אולי העובדה כי לפלרטט הוא רק הושלמה המשחק יותר נורא מתחיל.

נחוץ ישירות לספר את הבחור, מה שהם רוצים ממנו - איך הוא לא היה נשמע, כמעט כולם דומים יותר על יומן הוא רגיל מאשר לאדם, כך רמזים לעבוד בכלל, אבל לפעמים לא עובדים בכלל. במקום ליידי מבולבל ישירות כדי לספר את הבחור כי היא, היא הפכה, תעשה יחסי מין, אז אתה יכול לרמוז, אבל לגמרי בשקיפות. משהו כמו זה: "משהו שאני כרגע לעזאזל מתוח. באמת, אתה לא רוצה ללכת איך אנשים התרגלו להביע אותי ולעזור לי אני אנלה את קוק שלי?-.

המקרה נעשה - מה מאוחר יותר?_8212-2

ו הנה לילה נלהב מאחור, וברגע שהמין היה מתאחד, אתה צריך במהירות להתמודד עם התוצאות שלה. ולא במקרה שקרה גם במלון (וגם זה את האפשרות האופטימלית), אז אתה צריך להגדיר את עצמך להתעורר מוקדם יותר - זה יאפשר seducitor להיות לא הימורו מהחדר.

כמה הבנות בבוקר מרגיש אשמה על המעשה או הרצון להמשיך, ולא אהב. זה ברור מאוד, וזה - מיותר לחלוטין, אז במקום אותנו אנחנו תמיד מדברים להתמכר במחשבה, אתה צריך במהירות ובשקט להביא את עצמך בסדר, ודא כי כל הדברים איתך - ואתה יכול לעזוב. מראה עקרוני ניגוד - הבנות תתייעצו בביטחון.

ולא כמקום ללילה של תשוקה, נבחר הדירה של הנערה, היא היתה שווה את זה לטפל בתואנה שבה היא צריכה, באופן כללי, לעזוב את זה בדחיפות. די - להסכים עם החברה, אשר צריך להיקרא כך לדבר עם מסוים זמן ולקרוא לפגישה דחופה. כל הגברים יודעים כי לירי נשים חשוב יותר, אז הכל יהיה סביר.

W מיידן מי, לשים את זה בעדינות, החליט "אני רוצה לישון עם בחור" e מילאתי ​​את שלי הכוונה לא צריכה להיות מתחרטות על קרובי משפחתה התנהגות. סקס הוא נהדר ונחמד, זה תענוג, אז לעשות את זה זה היה רק ​​מחשבה טובה - כאן היא צריכה להיות ההתקנה. לְהִתְנַצֵל אין צורך להיות לפניו, אף אחד לא לפניו - מן הפגישה צריך להישאר קל ונעים, ולא הרגשה מדכאת.

ולא הגברת לא חמיחה מהחדר, ואומרת שלום לבחור מאוחר יותר, להיות בטוח חייב להיות נשיקה פרידה - תיקון נעים הוא נחמד, כמו רבים באים לידי ביטוי, בילה של זמן.

לפני, לאחר ובתוך התהליך הוא עקרוני מאוד להרגיש בנוח - הגברת יכולה להיות או לבחור תפקיד, הדבר העיקרי עבור זה לא, בסופו של דבר, זן. ובאמת, אם להחליט כמה הצעות מסוכנות פחות או יותר ניסויים הם אישיים, אבל עם בחורים לא מוכרים עדיף לא ללכת על משהו שבסופו של דבר סוף סוף גבולות ניידות. משחקים עם מחייב, למשל. זה יהיה רע אם לא הבחין בעובדה כי השאלה של הנאה.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

תאר לעצמך עובדה אחת לגבי מה שאתה רוצה לפתות בחור? רק תגיד לי שלא יהיה שום ניגוד לתרגום תקשורת במישור אופקי. לא אלא איזה אדם יסרב!

באמת גברים מתייחסים למין שונה מאשר נשים. לדוגמה, לא בדיוק איזה בחור חופשי יסרב יחסי מין, אפילו במקום עם הגברת זה לא יהיה לאגד מקרים רומנטיים. זה יהיה רע אם לא הבחין בעובדה כי גברים סוף סוף תופסים בדיחות אהבה כמו משהו צריך כדי ליישם צרכים פיזיים, לפחות. אבל הבנות צריך חושית עם שותף, כך עבור הפיתוי שלהם צריך "לצאת".דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. כולם יודעים מה סקסולוג הוא יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות כדי לפתור קשיים בחיי המין. שותף הבחור הוא אפילו קל יותר מאשר לעשות את אותו הדבר עם הגברת.

Просмотров: 4619 | Добавил: morleyf50dkrugh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar