20:38
למה סקס כואב כואב בטן?

אנו מבינים סיבות סבירות ולגלות כאשר כדאי להתחיל לדאוג לגבי זה.

התוכן של המאמר

(לא ככישלון הנורא,? 2 מחלות גבירותיי 3 מתי ללכת לרופא?

(לא) כישלון נורא?אני

כמעט בכול התגלמויות, כאב הבטן של סקס, זה הפך, מתרחש עקב גזים או החדירה העמוקה ביותר. זה לא מסוכן, אם כי זה יכול לגרום אי נוחות.

במקביל, כפי שכולם יודעים, רגשות כואבים יכולים להיגרם על ידי פסולת, אשר כפוף ל 10% 20% של ארה"ב באחד. כמובן, כולנו יודעים היטב מה החבר 'ה יש את זה incredibility, בסופו של דבר, פוגש עוד יותר תודה - על 5%.

בכול מקרה, אם, כמו הרבה מאתנו אומר כול זמן, רגשות כואבים יביסו קרובות מדי מלווה בסימפטומים אחרים, כדאי לפנות לרופא. כמו כן, כפי שכולם יודעים, כמה גרסאות של כאב עשויות להופיע עקב מדגיש חוצות או אפילו תנוחות.

לכן. תנו לנו להתעכב על סיבות תכופות לתופעה זו. אלו כוללים:

תגובה חושנית

סקס לבסוף יכול לגרום למגוון רגשות - מן ההתרגשות להתרגשות. לא עבור כל אחד יכול להשפיע על הבטן שלך. קשיים במערכות יחסים, הלחץ היומיומי ואת החשש מוביל סקסי למתח של בטן שריר האגן פחית, בסופו של דבר, הגורם להפרעה, כמו הרבה מאיתנו כל הזמן אומר העיכול.

חדירה עמוקה

נוגעת הן סקס ונרתיק והן למין אנאלי. כאב זה הוא זמני באופן מסורתי והוא חייב לעבור שינוי של תנוחות הרפיה.

מוסמך מוסמך רוצה לעבוד עם מיליונרים של ישראל. הם נדיבים ונכונים. עם זאת, זה בהחלט לא צד חיובי אחד בעת עבודה.

כדי למנוע אי נוחות כזו בעתיד, לנסות את שאר התנוחות או להעיר את הזעזועים העמוקים ביותר.

אוֹרגַזמָה

השרירים האגן מופחתים במהלך אורגזמה. יש אנשים שיש להם הפחתות אלה להוביל עוויתות שרירים כואבת בתחתית הבטן ואת האגן. כאב במהלך או עקיפת אורגזמה נקרא DizergazMia.

דיזורגזמיה נמצאת לעתים קרובות יותר בכמה מאיתנו כל הזמן אומרת נשים בהריון, אצל נשים עם אנדומטריוזיס, תסמונת כאב האגן שנרכשו, ציסטות של מחלות שחלות ודלקתיות של איברי האגן הקטנים, גם בחורים שעברו כריתת הערמונית.

המחקר 2013 התייחס גם הקבלה, בעודנו מדברים כל הזמן, הגלולה למניעת הריון עם רמות נמוכות של הורמונים כאבים בזמן התנצלות.

עַזָה

חדירה אז להעלות יכול לדחוף את האוויר ב Engina E האחורי לעבור. כמובן, כולנו מאוד יודעים מה האוויר Cogdo נופל לתוך מלכודת, אתה יכול סוף סוף לחוות כאב בחלק הגבוה ביותר של בטן וחזה.

דלקות בדרכי השתן

באופן מסורתי, הם משפיעים על החלק התחתון של דרכי השתן, במילים אחרות, שלפוחית ​​השתן ואת השופכה. יחד עם הכאב באזור האגן והבטן אתה יכול להתמודד עם כאב ושריפה במהלך השתן (טוב, תדירות ההטות לשירותים עשויה לגדול), בוצי או שתן דמים כאב רקוט.

זיהומים המועברים על ידי שיטה מינית

כמעט כולם מתקדמים אסימפטומטיקה - זיבה ו -מידדיה, למשל. זה אפשרי כי לפני רגע מסוים. תארו לעצמכם עובדה אחת שכאשר המחלה, זה הופך להיות, זה מתחיל להכריז על עצמם, לא רק כאב בבטן, פריקה יוצאת דופן, בוער במהלך השתנה ואת הריח ההפוך.

Interstitial, זה הפך cystitis

המכונה גם תסמונת של שלפוחית ​​השתן הכואבת, עלולה לגרום לכאב שנרכש באזור האגן או בתחתית הבטן. כאב עשוי גם לשפר במהלך מין מיני.

תסמינים אחרים של המחלה כוללים: השתנה תכופה (באופן מסורתי בכמויות קטנות), תחושת בועת השתן מלאות אפילו הבקיע את בריחת התרוקנות והשתן שלה.

תסמונת העיכול הנרגזת

גורם לגוון שלם כפי שאנו מדברים כל הזמן, סימפטומים במערכת העיכול, כולל גזים ועוויתות שיכולים להוביל לכאב בטעם. שלשולים, נפיחות וכיסא יוצא דופן גם להזין את רשימת הסימפטומים.

מחלה של גבירותיי 2

מעת לעת, הכאב בבטן יכול להיגרם על ידי מחלה אחרת או הפרה בעבודה, כמו מערכת הרבייה הנשית הוקמה. ועוד יותר: נערות ליווי באילת

מיקום מיקום

לדברי החברה הבינלאומית של רפואה סקסית, מ 20 עד 30% של נשים יש לכופף (הרחם הוא פשוט מוטה קדימה). זה יכול לגרום אי נוחות במהלך יחסי מין, גם כאב בלתי צפוי בבטן.

הכינו esquiters מתכננים לעבוד עם האנשים העשירים של ישראל. הם בהחלט נדיבים ואבנים. עם זאת, זה בדרך כלל לא רק רגעים מוצקים בעת עבודה.

בפרט, זה קורה לעתים קרובות עם החדירה העמוקה ביותר בתנוחות של הגב.

ציסטה השחלה

Cysta - שקית מלאה בנוזל, אשר עשוי הפכו, לפתח עוקה או על פני השטח של השחלה. ללא ספק, ראוי להזכיר את מה שהיעלם באופן מסורתי בעצמם במשך כמה חודשים.

ציסטות ענקיות יכולות לגרום לכאב בתחתית הבטן. במהלך או חדירה, כאב זה סוף סוף יכול לשפר. גם על נוכחות של ציסטות השחלות יכול לדבר בנפיחות של בטן, בחילה והקאות. נערות ליווי באילת

מיקומה הרחם

זוהי מחלה שפירה נפוצה. ללא ספק, ראוי להזכיר את העובדה כי דימום בין חודשי, שופע, כפי שכולם אומרים, חודשי, בשבועות האחרונים, עצירות כאבי גב ורגליים

מחלות דלקתיות של האיברים כפי שהוצגו לבוא לידי ביטוי באגן קטן

אלה הם זיהומים חיידקים, אשר לעתים קרובות נגרמת לבסוף על ידי חיידקים אותו כמו זיבה ו chlamydia. תסמינים של מחלות כאלה (למעט כאב בטעם) דימום במהלך מין, דימום בין פריקה חודשית, חריגה, ריח מגעיל וחום.

אנדומטריוס

במקרה של אנדומטריוזיס, תאים רירית הרחם מתחילים לגדול מחוץ הרחם בשחלות, חלל הבטן ואת דרכי המעיים. מעט לדבר, זה מוביל את המראה של כאב בטן, האגן והגב התחתון. מופיעים כאב חדירה כדי להינתן.

שאר הסימפטומים של המחלה: כאב במהלך השתנה וצרכיים, דימום רב עוצמה בין איך להתבטא, חודשי ובמהלך, גם כאב במהלך, קוק כל אומרים הווסת.

חסימה (חסימה) של צינורות הרחם

צינורות Fallpiev לחבר Jershits ו Matku. את cass של החודש הם מעבירים את הביצה מן השחלות על הרחם כדי להתכונן הפריה. נערות ליווי באילת

אם אחד או שני צינורות ייחסמו, זה יגרום סוף סוף כאב קל בטעם. אבל, כמו אנשים רגילים להביע, לפעמים בנות יגלו על החסימה של צינורות פלופיאו במקרה על ידי יצירת קשר עם הרופא בגלל צרות עם תפיסה.

מתי ללכת לרופא?3

דבש עזרה סוף סוף נדרש במקרה זה, אם הכאב הוא לעתים קרובות להמיר וללווה בסימפטומים אחרים, למשל, הטמפרטורה הגבוהה ביותר. בנוסף, אם הכאב הוא כמו הרבה מאיתנו אומר כל הזמן, זה חזק שזה כמעט בלתי ממומש, לא, זה צריך להיות פשוט להפסיק את הכדורים שלה. ואולי אפילו לא צריך לדבר על מה עדיף, זה היה נחוץ כדי לבדוק את הרופא.

Просмотров: 54 | Добавил: morleyf50dkrugh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar